“Динамо” зазнало поразки від казахстанського клубу (відео)

12.2.2023 в 17:03 Спорт

Це перша поразка підопічних Олексія Михайличенка на навчально-тренувальних зборах у Туреччині

Київське “Динамо” провело 11 товариський поєдинок на учбово-тренувальному зборі в Туреччині, в якому програло казахстанському “Тоболу” з рахунком 2:4, повідомляє Наразі.Медіа.

У порівнянні з вчорашнім поєдинком проти білоруського “БАТЕ” склад “Динамо” був кардинально змінений. На поле вийшов, умовно, резервний склад киян:

Кучерук, Сирота, Піварич, Романчук, Кузик, Дуелунд, Андрієвський, Де Пена, Кадірі, Сухоручко, Соль.

Тож, як бачимо, у матчі з “Тоболом” Михайличенко виставив багатьох гравців “молодіжки”. З рештою, таке рішення наставника киян зрозуміле. Адже, навіщо ж тоді потрібні тренувальні збори? Питання, звісно, риторичне.

Перший тайм

“Динамо” розпочало поєдинок проти “Тобола” на високих швидкостях та з постійним пресингом суперника. Що далося взнаки вже на 12-ій хвилині: після подачі Де Пени з кутового, Соль випередив голкіпера “Тобола” і відкрив рахунок.

За кілька хвилин Соль мав нагоду зробити дубль. Дуелунд пробив з середньої дистанції, голкіпер “Тобола” (Шацький) вибив м’яч з нижнього кута, «шкіряного» підібрав Сухоручко подав на Соля, іспанець пробив головою у штангу.

На атаки киян, футболісти “Тобола” відповіли небезпечним моментом на 26 хвилині. Після подачі з правого флангу, гравець казахстанського клубу пробив з кількох метрів головою, але м’яч пролетів поряд зі стійкою.

До перерви “біло-синім” вдалося подвоїти перевагу. Після подачі з кутового, Шацький невдало вибив м’яч зі штрафного майданчика, захисник “Тобола” скинув головою прямо ногу Дуелунду і данець з 12-ти метрів вдало пробив. 2:0.

Ще до перерви казахам вдалося скоротити розрив у рахунку. Після подачі зі штрафного, гравець “Тобола” впав у майданчику киян і суддя призначив пенальті, який реалізував капітан команди Нургалієв. На перерву команди пішли за рахунку 2:1.

Другий тайм

Після першого тайму у “Динамо” відбулося дві заміни. Місце Кучерука у воротах зайняв Бущан, а Шапаренко змінив Дуелунда.

Вже на 47-ій хвилині “Тоболу” вдалося зрівняти рахунок. Провалом в центрі оборони “Динамо” скористався Канкава, віддав передачу Мужикову і останній точно пробив у дальній кут воріт. 2:2.

За 10 хвилин Бущану знову довелося діставати м’яч з воріт “Динамо”, завдякі швидкій контратаці “Тоболу”. Гравець пройшов по правому флангу – зробив крос у штрафний майданчик, де його переправив у сітку Муртузаєв.

На 72-ій хвилині гравці “Тоболу” знову “передали привіт” обороні киян. Захисник “Динамо”підскознувся у своєму штрафному після чого форвард “Тоболу” спокійно обробив м’яч і пробив у нижній кут воріт. До кінця матчу гра проходила у спокійному темпі. 2:4 перша поразка киян на другому тренувальному зборі.

Нагадаємо, вчора “Динамо” у рамках навчально-тренувальних зборів у Туреччині зіграло внічию з “БАТЕ”.