Динамівець забив у ворота чинних чемпіонів Європи (відео)

31.3.2023 в 15:49 Спорт

Жерсон Родрігес відкрив рахунок у матчі з португальцями.

У третьому турі кваліфікації на ЧС-2022 збірна Люксембургу, кольори якої захищає вінгер київського “Динамо” Жерсон Родрігес, приймала Португалію, інформує Наразі.Медіа.

На 30-й хвилині ударом головою у дальній нижній кут він замкнув навіс Сінані з правого флангу.

У Жерсона незабаром був шанс забити і другий м’яч, проте реалізувати другий момент він не зумів.

А в компенсований до першого тайму час, на другій доданій хвилині португальці зрівняли рахунок після голу Діого Жоти.

А на самому початку другого тайму слово взяв Кріштіану Роналду, який прагне стати найкращим бомбардиром національних збірних в історії. Він вивів португальців уперед на 51-й хвилині.

Цей гол не став останнім у матчі. На 80-й хвилині Жоау Палінья забив третій м’яч у ворота Люксембургу. При цьому збірна Жерсона, який провів повний матч, за рахунку 1:2 не відсиджувалася в обороні й атакувала, намагаючись врятуватись від поразки. Однак поразка 1:3.

Зауважимо, що для Родрігеса це був особливий матч, адже Португалія — ​​це країна, у якій він народився.