Дослідники відкрили новий вид китів біля берегів Мексики

10.12.2020 в 14:54 Різне

Дослідники з природоохоронної організації заявили, що під час експедиції біля берегів Мексики помітили трьох раніше невідомих дзьоборилих китів

Про це повідомляє організація Sea Shepherd Conservation Society.

17 листопада дослідники відправилися до островів Сан-Беніто, щоб дослідити вже відомий вид китів. У цей час вони помітили, як троє китів підійнялись на поверхню води, щоб набрати повітря.

Дослідники сфотографували китів та записали їхні голоси. Дзоборилі кити, як і всі китоподібні, видають під водою чіткі акустичні сигнали. За цими звуками можна визначити, до якого виду належить кит, бо в кожного виду — звуки унікальні.

Після аналізу знімків експерти заявили, що будова зубів цих особин не схожа на будову зубів в інших видів, а звуки, які вони видавали, — унікальні. У результаті природоохоронна організація заявила про відкриття нового виду китів.

Науковці також взяли зразки води, де побачили трьох китів, для того, щоб виділити ДНК тварин. Цей аналіз покаже, чи дійсно дослідника вдалося відкрити новий вид, чи ні. Наразі відомо про 23 види дзьоборилих китів.

Також раніше повідомлялося, що в Києві госпіталізували 40 черепах.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин