Депутати пропонують легалізувати коноплю в Україні

4.1.2021 в 14:55 Політика

Народні депутати пропонують узаконити коноплю в медичних цілях, науково-технічної діяльності та промисловості

Про це йдеться в законопроєкті №4553 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання обігу конопель в медичних цілях, науково-технічній діяльності та промисловості”.

Нардепи пропонують внести зміни в ряд законів, які створять умови для законного використання канабісу в медичній практиці, науково-технічній діяльності та в промисловості.

В Україні понад 2 мільйони людей з нестерпним хронічним болем, з важкими онкологічними захворюваннями, епілепсією, пост-травматичним синдромом, з хворобою Альцгеймера та іншими потребують ліків на основі канабісу.

Ці ліки допомагають полегшити біль, налагодити сон, зменшити судоми і просто дають шанс на нормальне життя”, – розповідає народний депутат Ольга Стефанишина, одна із авторів проєкту.

Медичний канабіс допоможе онкохворим та паліативним хворим, тисячам дітей з епілепсією, пацієнтам із депресією та тривожними станами, військовим з посттравматичним синдромом, людям з хворобами Альцгеймера, Паркінсона, розсіяним склерозом та псоріазом, зазначають у партії “Голос”.

Раніше повідомлялося, що ООН виключила канабіс зі списку небезпечних наркотиків.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин