Чотири секунди до бронзи

14.2.2023 в 17:40 Спорт

У італійському Антхольц-Антерсельві триває чемпіонат світу з біатлону, спортивний оглядач Наразі.Медіа стежить за перебігом мундіалю

За крок від подіуму чемпіонату світу з біатлону зупинилась Олена Підгрушна. Капітан жіночої збірної на старт спринтерської гонки вийшла під 79-им номером, коли основні фаворити вже встигли фінішувати.

Олена добре знала, стрільба не пішла у багатьох.  Що й вже говорити, якщо лідер сезону – норвежка Тіріл Екхофф – з шістьма штрафними колами опинилась в шостому десятку.

Пігрушна одного разу схибила на стрільбі лежачі, однак на стійці зуміла вибити п’ять із п’яти. Олена продемонструвала свій козир – фантастичне останнє коло. Його вона пробігла із третім результатом, на одному рівні із переможницею гонки – норвежкою Марте Ройзеланд .

Марте-Олсбу Ройселанд

Та в підсумку чотирьох секунд Олені забракло, аби здобути бронзу, вона дісталась чеській біатлоністці Люції Харватовій.

Срібло у американки Сьюзан Данклі. Підгрушна стала четвертою, і змусила згадати минулий чемпіонат світу. Тоді, в Естерсунді, наш Дмитро Підручний також зупинився за крок від подіуму у спринті, а згодом вирграв гонку переслідування.

На недільний персьют у Підгрушної дуже хороші шанси, відставання від лідера 25.6 секунд. Гарну позицію матиме в неділю і Віта Семеренко, у спринті вона стала 11-ою, однак очевидно, що біатлоністці бракує швидкості, адже вона одна з небагатьох, хто відстрілявся на нуль.

Юлія Джима з двома хибами стала 22-ою, а Валентина Семеренко, також з двома промахами, фінішувала 36-ою.