Бородянський не може вплинути на пропаганду “Інтера”

18.2.2020 в 15:37 Суспільство

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський не може подіяти на телеканал “Інтер” і їх спецвипуск до 23 лютого

Міністр посилається на те, що в Україні “етичні норми залишаються на розсуд окремих громадян“. Про це він повідомив журналістам “Інтерфакс-Україна”, передає Наразі.Медіа.

Зокрема, міністр заявив, що не буде давати оцінки телеканалу, “який в межах українського законодавства покаже деякі фільми“.

Ну, покаже. Його вибір. У нас же демократична країна? Демократична країна – це закони та їх виконання. Етичні норми, якщо вони не регламентовані, чи не мають відсилань до законодавства, вони на розсуд окремих громадян і конкретних керівників“.

Телеканал “Інтер”, що належить скандальним бізнесменам Дмитру Фірташу і Сергію Льовочкіну, анонсував у своїй телепрограмі на 22-23 лютого покази військових радянських і російських фільмів. При цьому спецефір озаглавлений слоганом “Всім, хто залишився вірним своїй батьківщині, присвячується“.

Дата 23 лютого була встановлена ​​як свято День захисника вітчизни в РРФСР 27 січня 1922 року. Свято широко відзначається в Росії і низці деяких країн СНД.

Третій президент України Віктор Ющенко, намагаючись змінити радянські традиції, зробив 6 грудня Днем української армії на противагу 23 лютого. Однак багато людей продовжили вітати 23 лютого чоловіків зі святом. Після початку масштабної гібридної військової агресії РФ проти України п’ятий президент Петро Порошенко в 2014 році визначив Днем захисника України 14 жовтня.

Натомість раніше Міністерство культури, молоді та спорту розробило законопроєкт, який був розкритикований журналістами за притиснення свободи слова.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин