Білорусь та РФ допрацьовують останні кроки щодо інтеграції

22.2.2021 в 15:52 · 19Переглядів Політика

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що урядам Білорусі та Росії залишилося доопрацювати 6-7 дорожніх інтеграційних карт із 33 передбачених домовленостями

Про це повідомив ТАСС з посиланням на заяву Лукашенка на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним.

“Ми, по-моєму, 33 напрямки окреслили – ці дорожні карти, які напрацювали. Ми домовилися про те, що ми їх модернізуємо, оновимо. Уряди дуже багато зробили, вони оновили формат.

Сьогодні посол (Білорусі в РФ Володимир – ред.) Семашко повідомляв, що там, можливо, залишилося із 33 шість-сім дорожніх карт, над якими уряди працюють. Усі інші готові до підписання” – йдеться в повідомленні.

Союзна держава – конфедеративний союз Російської Федерації та Республіки Білорусь з поетапно організовуваним єдиним політичним, економічним, військовим, митним, валютним, юридичним, гуманітарним та культурним простором.

Спершу 2 квітня 1996 року було підписано угоду про створення “глибоко інтегрованої політично та економічно” Спільноти Росії і Білорусі.

Далі у 1997 році цю спільноту перетворили на Союз Білорусі та Росії. В обох угодах йшлося про збереження державного суверенітету обох сторін, але узгодження зовнішньої політики, а також глибоку економічну інтеграцію і навіть, відповідно до Статуту та Договору про Союз Білорусі та Росії, єдине громадянство.

У грудні 1999 році було підписано договір про створення Союзної Держави.

Раніше повідомлялося, що опозиція в Білорусі “втратила вулиці”.

Стрічка новин

Стрічка новин