“Антонов” отримав замовлення на три літаки для української армії

29.12.2020 в 14:45 Різне

Держава замовила у концерну “Антонова” три нові літаки Ан-178, які отримає армія

Про це повідомляє Офіс президента.

29 грудня було підписано меморандум між Міністерством оборони та Державним підприємством “Антонов” про співпрацю щодо будівництва літаків для потреб Збройних сил України.

На першому етапі йдеться про три нові військово-транспортні літаки Ан-178, які отримають ЗСУ. Вони можуть використовуватися для доставки особового складу, озброєння та легкої військової техніки посадковим і парашутним способами, а також для транспортування вантажів.

Президент запропонував державним замовникам продовжити роботу щодо нових контрактів на виготовлення Ан-178 уже з наступного року, а уряду – опрацювати питання про створення у 2021 році української авіакомпанії, яка користуватиметься літаками “Антонова”. А також – розробити державну науково-технічну програму з розвитку авіапромисловості на 2021-2030 роки та підготувати проведення відповідного засідання Ради національної безпеки та оборони України.

“Ці нові літаки будуть побудовані українськими громадянами, з українських комплектуючих, для українських інтересів. Власне так, як це й повинно бути.. Давайте зробимо все можливе, щоб авіаційна галузь України здолала всі зони турбулентності й піднялася до нових висот” – повідомив Зеленський.

Раніше повідомлялося, що “Антонов” доставив найбільший супутник для компанії Ілона Маска SpaceX.

Стрічка новин

Стрічка новин