АМКУ перевірить ціни на столичне таксі

7.4.2021 в 13:45 Суспільство

АМКУ розпочав дослідження щодо дотримання учасниками ринків надання послуг з перевезення пасажирів у м. Києві конкурентного законодавства

Про це повідомив голова відділення Олексій Хмельницький у Фейсбуці.

За його словами, відомство отримало багато скарг на різке зростання вартості замовлення таксі в Києві в перший день жорстких карантинних обмежень 5 квітня і не могло їх проігнорувати.

“Тим більше, що ситуація може свідчити про наявність в діях перевізників та особливо організаторів таких перевезень можливих ознак порушення, передбаченого частиною третьою статті 6 Закону Украйни «Про захист економічної конкуренції» (антиконкурентні узгоджені дії суб’єктів господарювання) та/або частиною першою статті 13 Закону Украйни «Про захист економічної конкуренції» (зловживання монопольним становищем)”, – підкреслив Хмельницький.

Він зазначив, що особливо вразила киян цінова політика таких компаній, як Uber, Bolt та Uklon, що мають найбільшу частку замовлень у Києві. Хмельницький нагадав, що перші дві компанії мають іноземне коріння та працюють через відповідні додатки.

Раніше повідомлялося, що АМКУ оштрафував Google на 1 млн грн.

Стрічка новин

Стрічка новин