Американці знайшли у животі алігатора артефакт, яким 5-6 тисяч років

14.9.2021 в 10:07 Різне

У США фахівці з розділення тварин знайшли у шлунку великого алігатора зі штату Міссісіпі знайшли два доісторичні артефакти: частину зброї та важіль

Про це повідомляє Mississippi Clarion Ledger.

Власник компанії, що займається розділенням тварин, Шейн Сміт розповів, що він почув історію про чоловіка, який дістав зі шлунка алігатора ошийники для собак. Спершу чоловік скептично поставився до розповіді, але вирішив перевірити, чи є щось незвичне у шлунках алігаторів, яких привозять йому.

Сміт разом із колегами спершу дослідив шлунок 357-кілограмового алігатора із Колумбії. У нього у животі знайшли кулі, але, схоже, вони потрапили туди не через вистріл у тварину.

В іншому 340-кілограмоваму алігаторі знайшли кістки, волосся, пір’я та каміння. Також Сміт помітив дещо незвичне.

“Усі стояли навколо, ніби я відкривав різдвяний подарунок… Я оглянув [вміст] і побачив уламок. Це був наконечник для стріли”, — сказав Сміт.

Сміт припустив, що це артефакти корінних американців. Геолог Джеймс Старнс роздивився знайдені речі і зазначив, що їх створили приблизно 5-6 тисяч років до нашої ери.

Об’єкт, схожий на коричневий наконечник, за словами вченого, справді є частиною древньої зброї.

Друга знахідка формою схожа на сльозу. Сміт вважав, що це більш сучасний об’єкт. Проте, за словами Старнса, це важіль, який теж утворили до нашої ери.

Вчений не впевнений для чого використовували цей предмет, але припускає, що він був корисний для зважування сіток рибалок.

Як древні предмети потрапили у шлунок алігатора? Координатор програми захисту алігаторів Міссісіпі Рікі Флінт розповів, що ці тварини можуть ковтати тверді предмети, щоб покращити травлення. Наприклад, камені допомагають подрібнити таку тверду їжу як кістки.

Раніше вчені заявляли, що один хот-дог забирає 36 хвилин життя.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин