Amazon пропонує оплатити 750 тисячам працівників навчання у вишах

10.9.2021 в 18:05 Суспільство

Американська компанія Amazon готова повністю оплатити навчання у вишах 750 тисяч своїх працівників із погодинною оплатою праці

Про це пишуть пресслужба Amazon та The Wall Street Journal.

У компанії заявили, що планують такою програмою розширити можливості здобуття освіти та підвищення кваліфікації для своїх співробітників. Загалом на цю програму планують витратити 1,2 мільярда доларів до 2025 року.

Окрім освіти у вишах, компанія також пропонує профінансувати навчання у школах або на курсах англійської мови. Участь у програмі зможуть узяти співробітники з погодинною оплатою роботи, які пропрацювали в компанії щонайменше три місяці.

“Amazon зараз є найбільшим постачальником робочих місць у США, і ми знаємо, що інвестиції в безоплатне навчання навичок для наших команд можуть мати величезне значення для сотень тисяч сімей по всій країні”, — сказав представник компанії Дейв Кларк.

WSJ пише, що Amazon такою програмою намагається боротися за співробітників із погодинною оплатою праці в умовах обмеженого ринку США. Видання зазначає, що 15 доларів за годину (базова заробітна плата в Amazon) є вже недостатньою сумою для залучення великої кількості співробітників. 

Раніше повідомлялося, що засновник Amazon та мільярдер Джефф Безос відправиться у космос на кораблі.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин