Журналісти назвали гостей, які були на дні народження Єрмака

9.12.2022 в 12:37 Політика

На святі голови ОП Андрія Єрмака в резиденції “Синьогора” були австрійський бізнесмен Карл Контрус, співвласник студії “Квартал-95” Тімур Міндич та інші

Про це заявляють журналісти-розслідувачі “Української правди”.

“За даними журналістів, у день народження Єрмака з Австрії до Івано-Франківська приватним бортом прилетів громадянин Австрії, співвласник дніпропетровського заводу “Трансмаш” Карл Контрус. В Україні бізнес Контруса отримує державні замовлення та ремонтує українську залізницю, а в Росії його компанії ремонтують російську залізницю“, - повідомляють у медіа.

Зазначається, що з Києва до Івано-Франківська також прилетів літак, який належить структурам Ігоря Коломойського. На його борту був бізнес-партнер Коломойського, співвласник студії “Квартал-95” “товариш президента та глави його офісу” Тімур Міндич з родиною.

На запит до Офісу Президента щодо отриманої інформації представники відповіли, що питання є некоректними, а сама тема є раніше вичерпаною.

Як повідомлялося раніше, Зеленський заявив, що голову Офісу Президента Андрія Єрмака недоцільно звільняти через те, що він комусь не подобається.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин