Збройним Силам України передали партію оновлених БТРів

27.11.2022 в 15:27 Армія

Державне підприємство “Миколаївський бронетанковий завод” передав до армії партію відновлених БТР-80 із покращеними тактико-технічними характеристиками

Про це повідомляє прес-служба “Укроборонпрому”.

“Державне підприємство “Миколаївський бронетанковий завод”, що входить до складу державного концерну “Укроборонпром”, успішно завершило виконання контракту та передало державному замовнику партію відновлених БТР-80 з покращеними тактико-технічними характеристиками. Фахівці підприємства провели капітальний ремонт бронетранспортерів, відновили роботу всіх вузлів та агрегатів, а також встановили новітні прибори спостереження, навігації та зв’язку українського виробництва”, - йдеться у повідомленні.

За словами директора Миколаївського бронетанкового заводу Юрія Кравченка, після покращення тактико-технічних характеристик, бронетранспортери стали більш зручними у керуванні у темний час доби завдяки новітнім тепловізорам.

“Обзорність та розпізнавання цілі також суттєво поліпшені. А нові прибори цифрового зв’язку БТР-80 відповідають стандартам НАТО та мають вищий рівень захищеності від радіоперехоплення. Оновлені бронетранспортери вже передано нашим військовим”, - повідомив Кравченко.

Також раніше повідомлялося, що в Миколаєві намагалися вивезти обладнання для військових кораблів Росії.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин