Збірна України з біатлону лишилась без медалі у стартовій гонці чемпіонату світу

13.2.2023 в 20:11 ЕксклюзивСпорт

Перше золото у Норвегії

Більше про виступ української команди у сьогоднішній змішаній естафеті - читайте в ексклюзивному матеріалі Наразі.Медіа.

Боєць на ім’я Анастасія

На змішану естафету тренерський штаб обіцяв виставити найсильніший склад. Багато питань викликало місце “забійника”. Воно дісталося Анастасії Меркушиній. Біатлоністка, яка втратила постійне місце в основній команді, довела: вона справжній боєць.

Анастасія Меркушина

Анастасія відмінно впоралася на вогневому рубежі, два нулі і фантастичні показники : 20 секунд на стрільбі лежачі, і 19 на стійці. Таким не зміг похизуватись ніхто з учасників гонки. Естафету Настя передала сьомою, з відставанням менше 16 секунд від лідера - Норвегії.

Прима та Джима

На другому етапі Україну представляла Юлія Джима. Два додаткові на другій стрільбі збільшили відставання, Артем Прима вийшов на старт п’ятим, майже в сорока секундах за норвежцями. Ідеальна лежка, і два додаткові патрони на стійці дозволили українцям втримати п’яту позицію.

Юлія Джима та Артем Прима

Втрачені шанси

Фінішером збірної став лідер збірної, чемпіон світу Дмитро Підручний. Доля медалей вирішувалась на останній стрільбі. І, схоже, Підручний не розрахував сили, бо підійшов у високому темпі, що не дозволило влучно відстрілятися.

Дмитро Підручний

Дмитро мав усі шанси вийти на трасу третім, однак в підсумку пішов на штрафне коло. Тож, в стартовій гонці Україна стає п’ятою. Перше золото чемпіонату здобула Норвегія, срібло в господарів — італійців, бронза у Чехії.

Анонс:

Завтра в Антхольц-Антерсельві відбудеться спринтерська гонка серед жінок.

Спортивний оглядач Наразі.Медіа
Андрій Вовк

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин