Засновник Amazon та мільярдер Джефф Безос відправиться у космос на кораблі

7.6.2023 в 18:03 Суспільство

Засновник Amazon та одна з найбагатших людей світу Джефф Безос вже у липні 2021 року відправиться у космос

Про це Безос оголосив на своїй сторінці в Instagram.

“З того часу, як мені виповнилося п’ять років, я мріяв про подорож в космос. 20 липня я відправлюся в цю подорож зі своїм братом. Найбільша пригода, з моїм кращим другом”, - написав Безос.

Для Blue Origin це стане першим суборбітальним оглядовим польотом для космічних туристів на кораблі New Shepard. Загалом у ньому зможуть взяти участь шість людей. Космічні туристи піднімуться на кораблі New Shepard на висоту 100 кілометрів над Землею. Політ триватиме 11 хвилин.

Вартість квитків поки не розголошують. Одне з місць на New Shepard розігрують на онлайн-аукціоні. Наразі за нього готові заплатити 2,8 мільйона доларів.

Ракета New Shepard складається з одноступеневої багаторазової ракети та пасажирської капсули. Вона автономна та не керується пілотами з землі. Для запуску такої ракети достатньо всього 26 людей.

Зазначимо, що Джефф Безос полетить у космос незадовго після того, як офіційно 5 липня піде з поста гендиректора Amazon. Його наступником стане керівник підрозділу хмарних обчислень компанії Енді Джессі.

Раніше повідомлялося, що Безос повернув собі звання найбагатшої людини світу.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин