Викладачка з НПУ розкритикувала мовний закон та назвала себе “представницею російської цивілізації”

26.1.2023 в 08:45 Суспільство

Викладачка кафедри культурології та філософської антропології НПУ ім. Драгоманова Євгенія Більченко розкритикувала мовний закон, переказуючи російські пропагандистські меседжі

Скандальна викладачка Євгенія Більченко висловилася проти закону про українську мову, оскільки на її думку це “черговий опухлий лімфовузол на тілі онкохворої американської колонії”.

У себе на Фейсбуці вона заявила, що в Україні “процвітає людиноненависницька ідеологія”, а “ксенофобія по відношенню до власного населення досягла військового і цивільного апогею”.

Бильченко Євгенія

Також Більченко вважає захисників мовного закону “фашистами”, а себе - “російською поетесою України”.

Керівники, викладачі та студенти НПУ ім. Драгоманова вже висловили своє обурення таким заявам:

“Такі висловлювання зустріли рішуче несприйняття з боку керівництва університету, студентського загалу та професорсько-викладацького складу університету,  які у соціальних мережах рішуче засудили такі висловлювання, як антиукраїнські й антинародні, такі, що йдуть врозріз з моральними принципами та переконаннями колективу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.” - йдеться у повідомленні на сайті ВНЗ.

Подружка радника Захарченка

У 2018 році ватажок одного з батальйонів, так званої, ДНР та радник Олександра Захарченко Захар Прілєпін заявив, що його бійці “раді тому, що каже Євгенія Більченко”.

Тоді росЗМІ писали, що Прилєпін взяв під захист російську поетесу-дисидентку з Києва, маючи на увазі нинішню викладачку з НПУ Євгенію Більченко. Також Прілєпін й Більченко неодноразово заявляли про теплі стосунки.

Наразі.Медіа й надалаі слідкуватиме за розвитком подій довкола скандальної викладачки.

Раніше повідомлялося, що Київська блогерка погрожує судом офіцеру ЗСУ, який розкритикував її любов до Росії.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин