Війська РФ стали великим табором недалеко від кордону з Україною

8.4.2023 в 14:40 Армія

Група незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team (CIT) виявила польовий табір російських військ у Воронезькій області

Про це пише CIT.

“Пильно вивчивши свідчення прибуття військ у Воронезьку область, ми з’ясували, що вони концентруються в польовому таборі на південь від Воронежа (близько 250 кілометрів їзди від кордону з Харківською та Луганською областями України), а також, можливо, на південь від Острогожська (близько 150 кілометрів від кордону). Значна частина побаченої техніки належить до Центрального військового округу – до Воронежа вона подолала сотні і тисячі кілометрів” - йдеться в повідомленні.

Дослідники вивчили відео в соцмережах і встановили, що військова техніка ЦВО розвантажується на станціях Масловка та Трьохсвятська в районі Воронежа. На відео видно військові танковози, що перевозять важку вогнеметну систему ВОС і бойові машини піхоти, а також стоянку техніки безпосередньо біля станції Масловка. 

На інших відео видно колону БМП на танкових транспортерах і колону реактивних систем залпового вогню.  

Дослідники не змогли однозначно визначити місце розташування самого табору по фото та відео, проте вони припускають, що він розташований на північній частині військового полігону “Погоново” неподалік від Масловки.

У наметовому військовому таборі є польовий госпіталь і польова кухня.

Також повідомляється, що розслідувачі з Bellingcat і команди відеорозслідувань New York Times отримали в розпорядження супутникові знімки табору на полігоні “Погоново” на південь від Воронежа.

Раніше повідомлялося, що голова МЗС Польщі терміново вирушає в Київ через стягування військ РФ.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин