В уряді повідомили, коли ухвалять рішення щодо локдауну

1.12.2022 в 14:49 Політика

Рішення щодо локдауну буде ухвалено після висновків МОЗ за підсумками трьох тижнів карантину вихідного дня, які мають бути завтра

Про це повідомляє “УНН” із посиланням на заяву міністра Кабміну Олега Немчінова.

“Насправді важко коментувати те, що ще не затверджено… Ми чекаємо офіційних висновків МОЗ за підсумками реалізації трьох тижнів “карантину вихідного дня”, й вже на підставі цього ухвалюватимуться подальші рішення”, - сказав Немчінов.

За його словами, за результатами аналізу Секретаріату РНБО, є по тижнях явне зниження активності у вихідні, а якщо подивитися статистику щодо зростання кількості захворюваності, то тижневі показники говорять про те, що йде суттєве уповільнення й практично стабілізація кількості українців, які захворіли та виявлені з COVID-19.

“Я думаю, що ми завтра будемо бачити пропозиції Міністерства охорони здоров’я й відповідно до них ухвалюватимемо рішення”, - розповів він.

Окрім того, Немчінов прокоментував ймовірність запровадження повного локдауну.

“Припинення економічної активності розглядається, але воно може бути скориговано за підсумками тієї чи іншої галузі. Це стосується, наприклад, креативної галузі, діяльність якої припинено у вихідні дні”, - зазначив Немчінов.

Також раніше повідомлялося, що Рада прийме до п’ятниці рішення щодо локдауну.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин