В Україні почалося зростання захворюваності на COVID-19

18.1.2023 в 14:31 · 26Переглядів Суспільство

В Україні знову почалося повільне зростання захворюваності на коронавірус: за попередній тиждень було госпіталізовано 13 555 осіб

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час традиційної селекторної наради під головуванням президента Володимира Зеленського.

За словами Шмигаля, за минулий тиждень було проведено 182 437 ПЛР-тестувань, а позаминулого тижня - 160 тисяч. За останній тиждень було виявлено 44 402 нових випадки захворювання. За позаминулий тиждень захворіла 41 тис. осіб. 

Кабінет міністрів також провів порівняння карантинних обмежень в Україні та у 18 європейських країнах, і, за словами прем’єра, український карантин виявився найбільш м’яким.

“Ми порівняли 18 європейських країн за індексом жорсткості, який враховує низку показників. Для прикладу, в Італії цей індекс становить 87,9, у Німеччині – 85,1, у Греції – 84, в Австрії – 78, у Польщі – 71. Україна серед 18 країн посідає 16-те місце й має індекс жорсткості 61,5. Тобто в нас один з найнижчих показників жорсткості карантинних обмежень”, - сказав Шмигаль.

Правоохоронці повідомили, що через порушення карантинних правил вони закрили 500 розважальних закладів та ресторанів, понад 60 ТРЦ та 40 клубів.

Президент Зеленський, своєю чергою, наголосив, що уряд має бути готовий до початку вакцинації “в усіх питаннях”.

“Першими мають бути вакциновані медпрацівники, військові, люди літнього віку, оскільки вони – в основній групі ризику. Знаю, що Міністерство охорони здоров’я активно готується до підписання перших контрактів. Люди повинні знати чітко, коли починається вакцинація, як вона відбуватиметься, і знати, що держава про них піклуватиметься. Вакцинація – це виклик для всього світу, і скрізь, у кожній країні уряди зустрічаються з новими викликами. Ми повинні насамперед думати про людей”, - зазначив Зеленський.

Раніше повідомлялося, що в Лондоні відкривають нові морги через COVID-19.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин