В Австрії затримали 30 осіб під час антитерористичної операції

9.11.2022 в 12:16 Суспільство

Зранку 9-го листопада Австрійська поліція здійснила 30 затримань під час більш ніж 60 рейдів в рамках антитерористичної операції

Про це повідомляє Reuters.

Австрія офіційно взяла під варту 10 підозрюваних у зв’язку з нападом 20-річного бойовика, який раніше був засуджений за спробу приєднатися до “Ісламської держави” в Сирії. Поліція застрелила його через кілька хвилин після того, як він відкрив вогонь по барах і перехожих в центрі Відня.

“У понеділок рейди по квартирах, будинках, підприємствах та приміщеннях об’єднань в чотирьох австрійських землях були спрямовані проти людей, підозрюваних у приналежності або підтримці палестинського ісламістського руху ХАМАС та “Братів-мусульман”, - повідомила прокуратура Південного міста Грац.

“Підозра полягає в приналежності до терористичної організації, фінансуванні тероризму, об’єднанні проти держави, злочинної організації та відмиванні грошей”, - йдеться в заяві прокуратури.

Сполучені Штати та Європейський союз оголосили ХАМАС терористичною організацією. “Брати-мусульмани” не входять до терористичного чорного списку блоку, але прокурори заявили, що розслідують наявні зв’язки між цими двома організаціями.

Рейди в понеділок були проведені в чотирьох з дев’яти провінцій Австрії: Штирії, столицею якої є Грац, Каринтії, Відні та Нижній  Австрії.

Наразі прокуратура підозрює понад 70 осіб в приналежності до ХАМАСу і “Братів-мусульман” та підтримці їх діяльності.

Також раніше повідомлялося, що нападнику в Кривому Розі оголосили підозру.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин