Укрзалізниця не обмежуватиме висадку та посадку в Києві

23.3.2023 в 16:37 Суспільство

Наразі УЗ готує подання на призначення спеціальних рейсів з “червоних” зон.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, не встановила спеціальних обмежень на висадку та посадку пасажирів у Києві та Київській області, а також у Сумській та Одеській областях, повідомляє Наразі.Медіа з посиланням на сайт УЗ.

“Це означає, що перелік областей, у яких діють обмеження для пасажирів залізниці, залишається незмінним: Івано-Франківська, Чернівецька, Житомирська та Закарпатська. Продаж білетів у цих напрямках, а також посадка-висадка будуть дозволені, щойно епідеміологічна ситуація дозволить МОЗ виключити регіони з переліку «червоних зон». Наразі Укрзалізниця разом із місцевими ОДА, МІУ та МОЗ готує подання на призначення спеціальних рейсів до вказаних регіонів”, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 22 березня Кабінет Міністрів України погодив зміни щодо порядку застосування транспортних обмежень для «червоних зон». Відтак, транспортні обмеження вводитимуться окремими рішеннями Державних або регіональних комісій по кожному регіону, а не автоматично по факту потрапляння регіону до офіційного переліку «червоних зон» за рішенням МОЗ.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин