Українцям відключають газ через спірні борги

15.12.2022 в 16:20 Суспільство

Українцям відключають газ прямо посеред зими через спірні борги

Про це повідомляє видання “Хвиля”.

Так, на Чернігівщині, в Михайло-Коцюбинському, від газу відключили 88-річну Ніну Харченко.

Жінка розповіла, що невідомий чоловік зайшов до її двору, не запитавши дозволу, і перекрив трубу. При цьому вона висловила думку, що газ відключили у зв’язку з боргом розміром в 1162 грн, який вона не визнає. Борг нарахований за так звані “температурні коефіцієнти” та Ніна Харченко отримувала про це попередження.

У зв’язку з цим дочка жінки Людмила викликала поліцію, проте газу в будинку до цих пір немає.

Тим часом, в “Чернігівгазі” переконують, що вони тут ні до чого, нібито трубу перекрив хтось невідомий.

Крім того, фахівці сумніваються, що перекриттям труби пенсіонерки стали б займатися сторонні. Через це людям в подібних випадках радять одразу звертатися в правоохоронні органи, а також до регулятора - Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ).

Координатор житлово-комунальних і енергетичних програм громадянської мережі “Опора” Тетяна Бойко заявила, що те, що сталося, вихід за рамки будь-яких моральних “червоних ліній”.

“Відверте знущання над людиною. Єдиний спосіб протидіяти свавіллю - публічний розголос і звернення до НКРЕКП, яка повинна в таких випадках терміново відреагувати. А також - вимагати від правоохоронних органів встановити особи невідомих, які відрізали газ “, - сказала вона.

Також раніше повідомлялося, що ФОПи отримають по 8000 гривень.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин