У Житомирі протестувальники блокували дорогу на Київ

13.1.2023 в 14:27 Суспільство

У Житомирі люди на знак протесту проти підвищення тарифів на газ та електроенергію перекрили вулицю Київську, заблокувавши виїзд із міста

Про це повідомляє Укрінформ.

“Ми вимагаємо проведення позачергових сесій (місцевих рад – ред.) і підготовки звернень до Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради з вимогою знизити тарифи на газ і електроенергію”, - розповів співорганізатор акції, голова громадської організації “Поліський щит” Сергій Ткачук.

Він зазначив, що участь в акції беруть до 300 людей.

Спочатку люди зібралися біля загальноосвітньої школи №10 на Київському шосе. Там із ним поспілкувався заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма. За його словами, облрада збере президію та готова провести позачергову сесію, аби прийняти звернення до центральної влади щодо зростання тарифів.

Після цього люди колоною вирушили Київським шосе в напрямку автовокзалу, а поліція перекрила рух транспорту із навколишніх вулиць. Згодом до пікетувальників приїхав заступник міського голови Житомира Сергій Кондратюк, який зауважив, що тарифи встановлює не місцева, а центральна влада.

Учасники акції пішли далі та перекрили рух на вулиці Київській та виїзди з неї у районі автовокзалу. Це тривало близько 15 хвилин. Наразі рух транспорту вже відновлений, а пікетувальники розійшлися.

Акцію планують продовжити у п’ятницю, 15 січня об 11.00. Вона розпочнеться біля облгазу, а далі люди підуть під обленерго та міську раду.

Нагадаємо, що у Чернігові пройшла акція протесту через високі тарифи на комуналку.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин