У Великій Британії 12-річний школяр обігнав професійних велогонщиків під час змагань

15.9.2022 в 12:40 Суспільство

Під час змагань у Великій Британії 12-річний школяр на частині дистанції випередив професійних велогонщиків

Про це пише BBC.

Школяр на ім’я Ксандер Грем вирішив поспостерігати за гонкою під час етапу під Единбургом. У хлопця був поруч велосипед, оскільки перед цим він брав участь у змаганнях неподалік. 

Коли поруч проїхала група велогонщиків, школяр вирішив тротуаром проїхатися разом із ними. “Це була приблизно одна хвилина, і я просто їхав так швидко, як міг — близько 25 кілометрів за годину, я думаю”, — розповів Грем.

Під час заїзду хлопець навіть отримав від гонщика Паскаля Енкхорна його пляшку з водою. А все через те, що раніше велосипедисти під час турне могли викидати пляшки на узбіччя, але у цьому році це заборонили з міркувань безпеки.

Тепер хлопець обіцяє виділити для цієї пляшки окрему полицю у кімнаті. Він також можливість поспілкуватися зі знаменитими велогонщиками, які почали підходити до нього після завершення турне. А ще Грем став справжньою знаменитістю. Так, відео із його заїздом всього за добу набрало мільйон переглядів. 

У майбутньому Ксандер Грем мріє стати велогонщиком. У його активі вже є перемоги на кількох змаганнях у 2019 та 2021 роках.

Раніше повідомлялося, що у Бельгії велогонщика дискваліфікували за викинуту в недозволеному місці пляшку.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин