У Telegram з’являться нові функції

23.12.2022 в 13:51 Суспільство

У 2021 році в Telegram з’являться нові функції для бізнесу, а також платні стікери

Про це Павло Дуров повідомив у Telegram.

“З наступного року Telegram почне монетизувати… Всі поточні сервіси Telegram залишаться безкоштовними. Крім них, ми запропонуємо додаткові функції для бізнес-команд і користувачів з розширеними потребами. Деякі з цих нових функцій будуть ресурсоємними і, як наслідок, стануть платними”, - написав Павло Дуров.

Він зазначив, що в Telegram є соціально-мережева складова, а масові публічні канали можуть досягати мільйонів передплатників та мають мало спільного з традиційним обміном повідомленнями.

“У багатьох країнах власники таких каналів заробляють на показі реклами своїм передплатникам, іноді через сторонні рекламні платформи. Рекламні оголошення, які вони публікують, виглядають як звичайні повідомлення і нерідко нав’язливі. У зв’язку з цим ми запропонуємо нашу власну рекламну платформу для каналів, яка забезпечить користувачам комфорт і конфіденційність, а нам дозволить покривати витрати на сервери і трафік. Монетизація Telegram повинна приносити користь не тільки нам, а й усьому суспільству. Наприклад, якщо популярні публічні канали будуть монетизувати через рекламну платформу, власники цих каналів отримають безкоштовний трафік пропорційно їх охопленням. Або, якщо - на додачу до поточних безкоштовних стікерів - з’являться платні стікери з розширеними можливостями, художники цих стікерів також отримають частину доходу”, - додав Дуров.

За його словами, завдяки монетизації вони зможуть впровадити безліч нових функцій і вітати мільярди нових користувачів протягом прийдешніх десятиліть, залишаючись незалежними та зберігаючи цінності.

Також повідомлялося, що в ЄС Telegram та Вконтакте внесли до “піратського списку”.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин