У Telegram відтепер можна переносити повідомлення із WhatsApp

29.1.2023 в 10:31 Різне

В оновленнях месенджера Telegram з’явилась можливість перенести свої повідомлення, фото, відео та документи з інших додатків для спілкування - WhatsApp, Line та KakaoTalk

Про це пише AppStore.

“Це працює як з особистими чатами, так і з групами. Щоб перенести чат з WhatsApp для iOS, достатньо відкрити сторінку з інформацією про контакт або групу, натиснути “Експорт бесіди” і вибрати Telegram у меню “Поділитися”. На пристроях Android усередині чату WhatsApp потрібно натиснути:  > Більше > Експорт бесіди, а потім вибрати Telegram у меню “Поділитися”.

На iOS у WhatsApp можна також експортувати дані просто зі списку чатів. Достатньо провести на чаті вліво і вибрати ‘…’ > Експорт бесіди”, - йдеться у повідомленні.

“Перенесене до Telegram листування майже не займе додаткової пам’яті на вашому телефоні. На відміну від старих застосунків для обміну повідомленнями, Telegram дозволяє не зберігати повідомлення та фотографії з листування на пристрої”, - додали в Teelgram.

У соцмережі заявили, що користувачі Telegram можуть не лише експортувати історію повідомлень, а й видаляти повідомлення будь-коли для всіх учасників листування, не залишаючи слідів.

Зазначається, що сервери Telegram не зберігають інформації про видалені чати та записи в історії викликів, тож ці дані зникнуть назавжди.

Раніше повідомлялося, що в ЄС Telegram та Вконтакте внесли до “піратського списку”.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин