У Росії подорожчали безкоштовні похорони

26.2.2023 в 17:31 Суспільство

Городяни як і раніше можуть отримати ритуальні послуги за рахунок держави

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

У Самарі знову змінився тариф на поховання покійних. На похорон від держави, на які має право розраховувати кожен громадянин, додали 300 рублів.

“За федеральним законом родичі або законні представники померлого можуть отримати гарантований перелік послуг з поховання або соціальну допомогу на поховання на цю суму.

- Надання та доставка труни коштують 1137 рублів. Перевезення тіла на кладовищі - 723 рублів . Поховання - 4563 рублів. Загальна вартість гарантованого переліку послуг з поховання - 6424 рублів” , - зазначено в постанові мера Самари Олени Лапушкін.

Нові розцінки вже вступили в силу. Причому тариф індексують в Самарі щороку. Так, в 2019 році гарантований перелік послуг з поховання оцінювали в 5946 рублів, в 2020 році вартість послуг склала 6124 рубля.

Приватним ритуальним організаціям політики теж запропонували встановити тариф , щоб вони не надто піднімали ціни. Сталося це після виставлення труни з небіжчиком у будівлі уряду Самарської області. Так, за словами жінки, яка влаштувала акцію, вона вирішила добитися допомоги влади, щоб поховати чоловіка. Нібито зробити це на кладовищі “Рубіжне” їй не дали. А за похорон вимагали 50 тисяч рублів. На наступний день чоловіка все ж поховали , але на цвинтарі в Мирному.

Раніше повідомлялося, що у Росії автору відео про “суд” над Путіним загрожує 6,7 роки колонії.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин