У Німеччині пройшли масштабні рейди проти неонацистів

26.2.2023 в 12:07 Суспільство

У п’ятницю на світанку сотні поліцейських в Німеччині провели рейди в 27 будинках та офісах в ході операції, націленої на членів ультраправих груп

Про це повідомила державна телекомпанія MDR.

Прокуратура повідомила, що вісім людей у віці від 24 до 55 років були затримані в ході рейдів, до яких були залучені 500 співробітників поліції. 

Підозрювані є членами неонацистських угруповань Turonen та Garde 20.

Влада заявила, що ці дві банди протягом багатьох років буцімто очолювали наркобізнес в східній частині Тюрингії. Вони “керували мережею, яка поширювала метамфетамін та зброю”.

Затриманих підозрюють у відмиванні доходів від угод з наркотиками. Як вважається, у відмиванні грошей брав участь юрист, чий офіс у Гессені також обшукали.

Правоохоронці вилучили лімузин, численні наркотики та готівку. Більш детальна інформація поки недоступна через велику кількість обшуканих об’єктів, повідомила поліція. 

“Рейди стали результатом дворічних операцій служб безпеки із прослуховування та стеження. В основному вони стосувалися інформації про ймовірні угоди зі зброєю. В ході операції агенти дізналися, що мова йде також про великомасштабний незаконний обіг наркотиків” - йдеться в повідомленні.

Turonen та Garde 20 розпізнаються за чорним одягом із крайніми правими націоналістичними символами. Вони займаються просуванням концертів ультраправих хеві-метал виконавців, на яких виступають неонацистські групи з Німеччини та інших країн. 

Раніше повідомлялося, що у Німеччині та Бельгії перехопили понад 23 тонн кокаїну.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин