У Миколаєві завершились українсько-британські військові навчання

30.10.2022 в 11:42 Армія

На базі навчального центру Військово-Морських Сил України у Миколаєві закінчились українсько-британські військові навчання Warrior Watcher – 2020

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Участь у навчаннях брали представники Військово-Морських Сил й Повітряних Сил ЗСУ разом зі Збройними Силами Великої Британії.

– Висловлюю впевненість у тому, що виконуючи свої обов’язки після повернення до своїх частин, ви у повній мірі використаєте ті знання та навички, які були здобуті під час цих міжнародних навчань, – звертаючись до присутніх сказав командувач підготовки Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Сергій Пасічник. – Хотілось подякувати британській стороні за досвід, яким вони поділились із нашими військовими, а також за підтримку в інших спільних проєктах.

Протягом двох тижнів учасники ознайомились з теоретичними основами планування та оцінки ризиків захисту аеродромів і критичних об’єктів інфраструктури за стандартами НАТО. Також після завершення теоретичного курсу було відпрацьовано практично на картах плани охорони та оборони стратегічних об’єктів за трьома кардинально різними сценаріями.

– За вихідні дані британські колеги надали інформацію реально існуючих у них аеродромів, що зробило тренування цікавим та дозволило відпрацювати методики планування охорони та оборони аеродромів, які застосовують у ЗС Великобританії, – розповів старший офіцер відділу підготовки багатонаціональних навчань Командування ПС ЗС України підполковник Сергій Максименко. – Зі свого боку під час обговорень ми розповідали іноземним колегами про ті підходи та стандарти, які застосовують у нас. Як виявилось, звісно є відмінності у плануванні, але набагато більше спільного.

За словами Сергія Максименка, вже розглядаються пропозиції щодо проведення аналогічних навчань наступного року. Заплановано, що треті Warrior Watcher мають бути проведені на базі вже Повітряних Сил ЗС України із залученням представників ВМС України та інших силових структур. Також зміни заплановано й у сценарії та локації.

Також раніше повідомлялося, що у ЗСУ за добу підтвердили рекордну кількість захворюваних COVID-19.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин