У Каліфорнії шаманка влаштувала лісову пожежу, намагаючись закип’ятити ведмежу сечу

30.9.2022 в 16:02 Суспільство

У Каліфорнії 30-річній Олександрі Суверневой, що називає себе шаманкою, загрожує до дев’яти років в’язниці за підпал лісу

Про це пише New York Post та CNN.

Менше ніж за тиждень вигоріло 3,5 тисячі гектарів, майже півсотні будинків знищені, кілька тисяч людей евакуйовано. За версією слідства, стихійне лихо почалося зі спроби Суверневой закип’ятити на багатті ведмежу сечу. 

Олександра йшла пішки в Канаду. В окрузі Шаста змучена спрагою шаманка вирішила попити з калюжі, але зрозуміла: це не просто вода, це — ведмежа сеча. Сувернева спробувала відфільтрувати рідину чайним пакетиком, але у неї не вийшло. Тоді вона вирішила випарувати сечу, закип’ятивши вміст калюжі на багатті.

Шаманка спробувала розвести вогонь — теж не вийшло. За її словами, все навколо було сирим. Олександра випила сечу і пішла далі в гори. Поки вона підіймалася, почалася пожежа.

Сувернева потрапила у вогняну пастку, їй довелося викликати рятувальників. Після невеликого медобстеження Олександру попросили показати вміст сумки й кишень. У неї знайшли балончики з вуглекислим газом, запальничку і, за даними звіту рятувальників, якийсь “білий предмет, що містить зелену речовину, яке Сувернева курила в той день”.

Олександру підозрюють і в інших підпалах. Повідомляється, що у шаманки може бути ментальний розлад або проблеми, пов’язані з вживанням наркотиків.

Сувернева арештована. Їй призначена застава 150 тисяч доларів. Наступне судове засідання відбудеться п’ятого жовтня.

Раніше повідомлялося, що у Британії поліція застрелила рідкісного білого оленя, який гасав центром міста.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин