У Хмельницькому СБУ припинила діяльність новоутворення “Республіка Україна”

7.4.2023 в 17:58 Суспільство

У Хмельницькому створили фейкову “міську раду”, псевдодепутати співпрацювали з Шарієм

“Матеріали досудового розслідування дають підстави стверджувати, що діяльність псевдодепутатів координували спецслужби РФ. Вони також активно співпрацювали з проросійським пропагандистом Анатолієм Шарієм, якому СБУ повідомила про підозру у державній зраді”, - повідомляє СБУ, передає Наразі.Медіа.

Вилучені документи у справі про фейкову “міську раду”

Слідчі органів безпеки, у межах раніше розпочатого кримінального провадження, перевіряють інформацію про причетність підозрюваних до діяльності, спрямованої на захоплення державної влади та повалення конституційного ладу.

Вилучені печатки у справі про фейкову “міську раду”

Під час обшуків у представників незаконно створених “органів місцевого самоврядування і державної влади “Республіки Україна” та “територіальної громади міста Хмельницький” правоохоронці виявили:

- статути фейкових псевдоутворень;

- печатки та бланки;

- протоколи засідань;

- розпорядження, посвідчення і листування самопроголошених органів;

- агітаційні матеріали.

Також вилучено картки платіжних систем РФ, комп’ютерну техніку, засоби зв’язку та інші матеріали, які будуть долучені до матеріалів справи.

У Хмельницькому створили фейкову "міську раду". Псевдодепутати співпрацювали з Шарієм
Обшуки СБУ у справі про фейкову “міську раду”

Триває досудове слідство за ст. 109 (дії спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.

Раніше також повідомлялося, що підозрюваний у держзраді Анатолій Шарій не з‘явився в СБУ для участі у допиті у якості підозрюваного його оголошено у державний розшук

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин