У ЕМА заявили про зв’язок між вакциною AstraZeneca та утворенням тромбів

6.4.2023 в 13:44 Суспільство

В Європейському агентстві з лікарських засобів заявили про зв’язок між вакциною від коронавірусу AstraZeneca й утворенням тромбів

Про це повідомляє AFP.

“Вища посадова особа Європейського агентства з лікарських засобів (EMA) заявляє, що існує зв’язок між вакциною від COVID AstraZeneca і тромбами, але причина не ясна”, - зазначає агентство.

Потім AFP уточнило, що таку заяву зробив глава відділу вакцин ЕМА Марко Кавалері в інтерв’ю італійській газеті Il Messaggero, опублікованому у вівторок.

“Ми можемо сказати це зараз, очевидно, що існує зв’язок з вакциною. Але ми досі не знаємо, що викликає цю реакцію”, - заявив Кавалері.

Він зазначив, що в найближчі кілька годин агентство скаже, що зв’язок є, але “нам ще належить зрозуміти, як це відбувається”.

За словами представника ЕМА, можливий причинно-наслідковий зв’язок між утворенням тромбів і вакциною. Очікується, що на цьому тижні буде представлена ​​оновлена ​​оцінка.

“Ми намагаємося отримати точну картину того, що відбувається, щоб детально визначити цей синдром через вакцину… Серед вакцинованих більше випадків тромбозу головного мозку… серед молоді, ніж ми очікували”, - підкреслив він.

Раніше повідомлялося, що щоб вакцинувати 75% населення України, знадобиться близько 10 років.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин