У Чорнобильської зони з’явився офіційний логотип

19.2.2023 в 16:21 Різне

У Києві 19 лютого офіційно представили бренд-бук та логотип Чорнобильської зони, які розробляла українська креативна агенція Banda Agency

Про це повідомив Укрінформ з місця представлення бренду.

“Чорнобильська зона є унікальним явищем на нашій планеті і ми повинні трохи змінити основні наративи, які використовуються при її згадуванні. Так, це – зона відчуження. Але це – зона розвитку. Зона збереження і пам’яті, але і зона майбутнього” - повідомив перший заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський.

За основу логотипу, який розробила креативна агенція Вanda за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства з управління Зоною відчуження та Державного агентства розвитку туризму, взяли форму поверхні реактора, з якого все почалося.

Це відправна точка існування лого, яка бере початок із Чорнобиля’86. І з кожним роком зображення змінюється та поступово зникає. Кінцева точка існування логотипу – 2064 рік, коли Чорнобильську електростанцію буде повністю виведено з експлуатації.

Раніше повідомлялося, що Чорнобильська зона змінила карту забруднення через лісові пожежі.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин