У Британії поліція застрелила рідкісного білого оленя, який гасав центром міста

29.9.2022 в 11:01 Суспільство

Невідомо, як тварина потрапила до міста Бутл — але поліція пізніше застрелила оленя, тому що він створював небезпеку для водіїв та пішоходів

Про це повідомляє The Guardian.

Про оленя поліції почали повідомляти зранку 26 вересня після того, як тварину помітили на центральних вулицях Бутла. Люди викладали в соцмережах відео й фото з оленем. Звідки тварина прибігла й кому належала (якщо належала), ніхто гадки не мав.

Зрештою правоохоронцям вдалося відтіснити оленя на території місцевого промислового комплексу. Вони покликали ветеринара, щоб той стежив за здоров’ям тварини. Але та була стривожена й спантеличена, каже поліція.

Протягом дев’яти годин ми намагалися приспати оленя. Ми обрали місце за містом, щоб безпечно вивезти тварину, зменшити її страждання й гарантувати безпеку. Кілька уколів транквілізатора не змогли приспати оленя“, — заявив заступник керівника поліції Мерсісайду Ієн Крітчлі.

Королівське товариство із захисту тварин від жорстокого поводження (RSPCA) повідомило, що порадило поліцейським полишити оленя, бо він “зрештою сам знайде дорогу додому“. Тим паче, що в останні роки ці тварини часто забрідають у міста.

Але в поліції відповіли, що якби відпустили оленя, той би продовжував становити безпеку водіям та пішоходам. Тому, порадившись із ветеринаром і “не знайшовши жодної організації, яка б могла допомогти з безпечним вивезенням оленя“, правоохоронці вирішили застрелити тварину.

Раніше повідомлялося, що у Німеччині з’явився хом’як-трейдер, який торгує криптовалютою.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин