У Білорусі “клуб любителів пісень Цоя” визнаний екстремістським

25.10.2022 в 14:27 Суспільство

МВС республіки Білорусь розширило список екстремістських ресурсів, поповнивши його 22 жовтня за рахунок телеграм-чату “Клуб любителів пісень Цоя”

Про це в п’ятницю повідомили в офіційному телеграм-каналі білоруської міліції.

“Міністерством внутрішніх справ прийнято рішення про визнання групи громадян, які здійснюють екстремістську діяльність за допомогою Telegram-каналу “Ждановічи сёння” і Telegram-чату “Ждановичі 2020 року — клуб любителів пісень Цоя”, екстремістським формуванням і заборонити його діяльність”, - йдеться в повідомленні.

Творцям і учасникам зазначених ресурсів загрожує до семи років позбавлення волі. Підписка на ці ресурси тепер може стати підставою для слідчих дій, в тому числі обшуку, зазначає “Sputnik Білорусь”. Ждановичі — місто-супутник Мінська.

У червні 2021 року група “Кіно” дала концерт в Мінську після неодноразових перенесень. Попри побажання влади відмовитися від виконання пісні “Перемен”, музиканти зіграла її на Мінськ-Арені.

Пісня “Перемен” стала неофіційним гімном протестів, які почалися в Білорусії після виборів президента в серпні 2020 року. Вона неодноразово звучала на всіх великих маршах супротивників Олександра Лукашенка.

Раніше повідомлялося, що у Білорусі заарештували понад 100 осіб за коментарі в соцмережах про смерть співробітника КДБ.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин