Twitter заблокував акаунт члена Конгресу США через поширювання теорії змови QAnon

18.1.2023 в 11:21 · 81Переглядів Суспільство

Twitter у неділю тимчасово заблокував акаунт члена Конгресу США від Республіканської партії Тейлор Грін за неодноразові порушення нових правил, які платформа запровадила після штурму Капітолію 6 січня

ро це повідомляє CNN.

“Цей акант був тимчасово заблокований у зв’язку з неодноразовими порушеннями нашої політики доброчесності”, - йдеться в заяві речника Твіттера.

Тож сторінку Грін у цій соцмережі відключили на 12 годин.

Тейлор Грін відома як прихильниця конспірологічної теорії QAnon. Раніше вона написала кілька постів про вибори в Сенат штату Джорджія “змовницького” характеру, які отримали відповідну спеціальну позначку Твіттера.

Слід нагадати, що 6 січня Конгрес США мав затвердити результати виборів, згідно з якими представник Демократичної партії Джо Байден переміг на президентських виборах. Однак засідання довелося перервати на кілька годин через протести прихильників Трампа, які увірвалися до будівлі.

Під час зіткнень у Конгресі загинули п’ять осіб. Поліція затримала 52 людини.

Після зачистки Капітолію від прихильників Трампа Конгрес США затвердив перемогу Байдена на президентських виборах. Інавгурація нового лідера США відбудеться 20 січня.

Своєю чергою Твіттер у зв’язку з цими подіями заборонив президенту США Дональду Трампу користуватися платформою, а пізніше призупинив роботу понад 70 тисяч акаунтів за просування теорії змови QAnon.

Конспірологічна теорія QAnon полягає у вірі, що чинний президент США Трамп веде “таємну війну” з демократичною верхівкою та зірками Голлівуду, які нібито займаються сексуальним насильством над дітьми і поклоняються дияволу.

Раніше повідомлялося, що YouTube заморозив акаунт Трампа.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин