Турчинов розповів, що просив Медведчука передати Путину

21.5.2023 в 15:56 Політика

Екссекретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що жодних переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним та бойовиками не вів

Про це повідомляє пресслужба Турчинова.

“Навесні 2014 року у мене була зустріч з Віктором Медведчуком, якого привів до мене народний депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич.

Під час цієї зустрічі Медведчук повідомив мені, що Кремль вважає легітимним президентом виключно Віктора Януковича, не визнає мене керівником країни і не буде вести зі мною переговорів, тому що вважає очільником хунти, що захопила владу насильницьким шляхом, але він може передати будь-яку інформацію Путіну від мене.

На що я сказав пану Медведчуку, щоб той передав Путіну, щоб Росія негайно звільнила Крим і припинила агресію проти України” - йдеться в повідомленні.

Турчинов додав, що тоді Медведчук перепитав: “А серйозно?”, а він сказав, що “це серйозно і інших пропозицій для Кремля немає”.

Колишній секретар РНБО додав, що на початку військового конфлікту у нього, як у голови Верховної Ради було 2 розмови тільки з одним представником російського керівництва – головою Держдуми Наришкіним – 28 лютого та 1 березня.

Раніше повідомлялося, що Путін прокоментував домашній арешт Медведчука.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин