Тупицький дистанційно працює та отримує зарплату - КСУ

5.2.2023 в 15:27 Політика

У зв’язку з тим, що співробітники Управління держохорони не пускають відстороненого указом президента голову Конституційного суду Олександра Тупицького на робоче місце у приміщення суду, він виконує службові обов’язки в режимі дистанційної роботи

Про це повідомив “Укрінформ” із посиланням на відповідь КСУ на інформаційний запит.

“У зв’язку з недопущенням голови суду працівниками Управління державної охорони України до робочого кабінету, наразі Тупицький О.М. виконує службові обов’язки в режимі дистанційної роботи, яку в Конституційному суді України запроваджено на період дії карантину” - йдеться в повідомленні.

При цьому в суді зазначили, що указ президента Володимира Зеленського „Про відсторонення від посади судді Конституційного Суду України” від 29 грудня 2020 року не позбавляє Тупицького статусу судді Конституційного суду.

Більше того, в документі вказано, що “з огляду на законодавчо передбачену процедуру обрання голови суду, згаданий указ президента України не має наслідком відсторонення Тупицького від посади голови Конституційного суду України”.

Таким чином, як заявили в КС, виконання головою Конституційного суду дистанційної роботи не тягне за собою будь-яких обмежень обсягу трудових прав, а також передбачає оплату праці в повному обсязі та в строки, визначені законодавством України.

Раніше повідомлялося, що охоронці не пустили голову КСУ Тупицького до робочого кабінету.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин