У Польщі скасовують резолюції про “вільні від ЛГБТ зони” через фінансовий тиск

28.9.2022 в 11:02 Суспільство

Три регіони Польщі у понеділок проголосували за скасування резолюцій, які оголошували їх вільними від “ідеології ЛГБТ” зонами

Про це повідомляє BBC.

Рішення були ухвалені після того, як Європейська комісія пригрозила заблокувати до 126 млн євро фінансування для місцевих органів влади.

Вперше резолюції були ухвалені у 2019 році, місцева влада розцінювала кампанії щодо прав геїв як замах на “традиційні” католицькі цінності. Майже 100 інших регіонів того року прийняли подібні резолюції проти ЛГБТ, викликавши обурення з боку ЄС, який заявив, що він порушує законодавство про дискримінацію. 

Підкарпатське, Любельське та Малопольське воєводства скасували резолюції, наслідуючи приклад іншого регіону - Свентокшиського, який зробив це минулого тижня.

У Малопольському воєводстві після дебатів депутати проголосували за альтернативну резолюцію “проти будь-якої дискримінації щодо будь-кого з будь-якої причини”.

У резолюції також проголошується підтримка “кожної малопольської родини, тому що це основа соціальної системи державної держави”.

Міністр юстиції Польщі заявив, що фінансовий тиск з боку комісії це - “шантаж”.

Скільки українців підтримує незалежність, ЛГБТ та міграцію — соцопитування.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин