Третя річниця: Венедіктова розповіла про просування справи Гандзюк

4.11.2022 в 18:50 Суспільство

У річницю смерті активістки Катерини Гандзюк Генпрокурорка Ірина Венедіктова заявила про 18 підозр і 9 обвинувальних актів у справі про вбивство

Про це Венедіктова повідомила у Фейсбуці.

Сьогодні, 4 листопада частина українців згадує смерть активістки та політикині Катерини Гандзюк, на яку здійснили напад із використанням сірчаної кислоти три року тому.

4 листопада 2018 року померла від тяжких травм після облиття сірчаною кислотою Катерина Гандзюк. Обвинувачені в організації та замовленні нападу на неї наразі на лаві підсудних. Колишній голова та помічник депутата Херсонської обласної ради за клопотанням прокурора перебувають під вартою“, - написала Генпрокурорка.

За її словами, уже проведено понад 60 судових засідань. За цей час суд допитав чотирьох свідків обвинувачення та дослідив понад 70 томів письмових доказів, наданих прокурором. На сьогодні вже покарано п’ятьох безпосередніх виконавців нападу на Гандзюк.

Венедіктова запевняє, що всіх їх засуджено до реального позбавлення волі.

“Ми крок за кроком рухаємося до справедливості, за яку так боролася Катерина. Пам’ятаємо, що боролася, на жаль, ціною життя. Тому робимо все можливе для того, щоб всі винні понесли невідворотне покарання“, - резюмувала Ірина Венедіктова.

Читайте також: Засуджений за напад на Гандзюк отримав черговий вирок

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин