Суд відкрив провадження щодо компанії Гладковського

28.12.2022 в 12:54 Політика

Госпсуд Дніпропетровської області відкрив провадження у справі банкрутства автокомпанії “Богдан Моторс”, що належить ексзаступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському

Про це повідомляє Finbalance.

Ініціювало процедуру ТОВ “Фінансова компанія “Фінворк”.

ПрАТ “Автомобільна компанія “Богдан Моторс” входить у корпорацію “Богдан” Олега Гладковського.

Зазначається, що в листопаді Госпсуд Дніпропетровської області визнав банкрутом іншу пов’язану з “Богданом” компанію - ТОВ “Мегатерм” (раніше називалося ТОВ “Мега Авто Логістик”).

Хто такий Гладковський?

Олег Гладковський – один із головних ексбізнес-партнерів попереднього президента Петра Порошенка. Він керував корпорацією “Богдан”, частку в якій мав також і Порошенко. У 2015 році Гладковський обійняв посаду заступника секретаря РНБО. 

Видання “Bihus.info” у лютому – березні 2019 року оприлюднило розслідування про те, як люди з оточення Порошенка курирують розкрадання в оборонній сфері. 

За даними журналістів, постачання контрабандних російських деталей за завищеними цінами організував 22-річний син Гладковського Ігор. Його батько нібито щонайменше один раз отримував “відкат” у 30 тисяч доларів з цієї схеми, а усі слідчі органи, включно з НАБУ, “зливали” справи по Гладковському за хабарі.

Після резонансного журналістського розслідування НАБУ відкрило провадження “за фактом заволодіння грошовими коштами державного бюджету України та державних підприємств”.

Раніше повідомлялося, що сину Гладковського повідомили про підозру.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин