Співачки Білик та Іващенко їздили на прийом до Лукашенка

18.1.2023 в 14:10 · 358Переглядів Суспільство

На новорічному прийомі самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка в Мінську 16 січня виступили українські співачки Еліна Іващенко та Ірина Білик

 Про це повідомляє Reformation.

На прийомі Лукашенка з нагоди “старого Нового року” в суботу засвітилися і зірки російської естради, серед них Стас Михайлов, Валерій Сюткін та Зара. Був на вечорі в Палаці незалежності й колишній соліст білоруського ансамблю “Пісняри” Валерій Скорожонок.

50-річна Ірина Білик є заслуженою та народною артисткою України. 19-річна Еліна Іващенко перемагала у вокальних шоу “Голос. Діти” (2016) та “X-Фактор” (2019), здобувала першість на фестивалях “Чорноморські ігри-2018” та “Слов’янський базар-2020”.

Як повідомляється, суботній вечір пройшов у стилі “Вечорів на хуторі біля Диканьки”.

Під час новорічного прийому самопроголошений президент Білорусі вручив ордени, медалі та подяки державним діячам, артистам та співробітникам ЗМІ.

Кореспондент “Столичного телебачення” Григорій Азарьонок удостоєний медалі “За відвагу”, а оглядач видавничого дому “Білорусь сьогодні” Андрій Муковозчик та головний радник пресслужби президента Валерій Шульга отримали по медалі “За трудові заслуги”.

Лукашенко в своєму виступі, серед іншого, запевнив, що ніколи не відступить та що упевнений у своїй правоті.

Раніше Лукашенко заявляв, що НАТО хоче захопити Білорусь.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин