СБУ прийшла з обшуками в офіс громадського руху Медведчука

25.3.2023 в 11:45 Без категоріїПолітика

Слідчі дії проходять в Києві та Дніпрі.

Служба безпеки України проводить обшуки в офісах всеукраїнського громадського руху “Український вибір-Право народу”, лідером якої є Віктор Медведчук, повідомляє Наразі.Медіа.

Першоджерело: Служба безпеки України.

Фото: СБУ

“Встановлено, що учасники ГО «Всеукраїнський громадський рух «Український вибір» під час анексії півострова та у подальшому активно підтримували окупаційні органи влади. Вони стали представниками незаконних виборчих комісій і дільниць, брали участь у діяльності незаконного збройного формування «Самооборона Криму». Учасники НЗФ здійснювали незаконне переслідування українських активістів, захоплення адміністративних будівель органів влади України”, - йдеться у повідомленні.

Фото: СБУ

У СБУ також повідомляють, що організатори ГО імітували ліквідацію 210 осередків, які знаходились на півострові. Проте жодних документів до Мінюсту України не подавалось. Організація продовжувала проводити у Криму діяльність на шкоду державній безпеці України.

“Під час досудового розслідування слідчі СБУ отримали беззаперечні докази, що керівництво і представники ГО брали участь в організації та проведенні незаконного референдуму і незаконних виборів на тимчасово окупованій території АР Крим та Севастополя після тимчасової анексії півострова РФ. За попередньою версією слідства, вони також причетні до вчинення інших злочинних дій”, - зазначають у СБУ.

Фото: СБУ

Вирішується питання щодо повідомлення учасникам про підозри за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ст 111 (державна зрада).

Нагадаємо, вчора у Києві націоналісти блокували роботу заправок мереж Glusco, які пов’язують із кумом президента РФ.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин