Садовий звинуватив партію “ЄС” в намаганні узурпувати владу у Львові

23.11.2022 в 15:10 · 43Переглядів Без категорії

Новообраний мер Львова Андрій Садовий звинувачує своїх опонентів з “ЄС” у махінаціях із призначенням нового складу міськради

Про це Садовий повідомив на Facebook сторінці.

“Цієї ночі відбулась нечувана річ, яка має на меті узурпувати владу в місті, попри волевиявлення львів‘ян.

Міська виборча комісія ухвалила рішення перенести дату першої сесії міської ради з 3-го грудня на 24-те листопада – це вже завтра. Хоча попередньо та ж ТВК призначила засідання на 3 грудня, щоб провести присягу і депутатів, і міського голову одночасно. Діяли вночі, без зайвих очей, без журналістів і прийняли рішення, яке ніяк не стосується вчорашніх виборів” - повідомляє Садовий.

“З приведенням до присяги нової ради втрачаються повноваження попереднього міського голови (тобто - Садового). Новообраного мера до присяги завтра ще не приведуть, оскільки  є передбачений законом час на підрахунок голосів, потенційні скарги та позови. Тому нова рада запрацює без нового голови.

Рада в такому напівлегітимному стані може діяти кілька тижнів, обирати керівні органи: президію, секретаря-в.о.міського голови, заступників міського голови, членів виконкому, голів комісій тощо, приймати будь-які інші рішення – бюджет, майнові питання тощо. За ці рішення згодом відповідальність доведеться нести новому міському голові” - додає мер Львова.

Також раніше повідомлялося, що Антикорупційна прокуратура вручила Садовому підозру.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин