РФ відповідальна за кібератаки на Мінфін США

14.12.2022 в 11:37 Політика

Хакери, які зламали доступ до внутрішнього електронного листування Міністерства фінансів США, ймовірно, працюють на Росію

Ексклюзивне розслідування опублікували журналісти Reuters.

“Троє людей, знайомих з розслідуванням, заявили, що нині вважається, що Росія несе відповідальність за атаку”, - йдеться в повідомленні.

Джерела додали, що розкриті на даний час зломи можуть бути “верхівкою айсберга”.

Зокрема, за словами двох джерел, атаки на американський Мінфін пов’язані з недавно розкритим зломом великої американської компанії з кібербезпеки FireEye, яка обслуговує державні та комерційні організації.

Також повідомляється, що з кібератакою зіткнулася IТ-компанія SolarWinds, яка обслуговує державних замовників у виконавчій гілці влади, збройних силах та спецслужбах США.

У цілому, джерела агентства зазначили, що атака російських хакерів не обмежується однією організацією, а є “масштабною кампанією кібершпіонажу, спрямованою проти уряду США та його інтересів”.

Журналісти Reuters повідомили, що поки що не отримали офіційних коментарів до своїх матеріалів від офіційних осіб з Міністерства фінансів США.

Одне з джерел, знайоме з ситуацією, повідомило: справа настільки серйозна, що в суботу в Білому домі збирали засідання Ради національної безпеки.

Також раніше повідомлялося, що в США хакери атакували Міністерство фінансів.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин