Редактор “24 каналу” відмовляється брати на роботу журналістів 112, ZIK та NewsOne

5.2.2023 в 12:01 Суспільство

Шеф-редактор “24 каналу” Олена Трибушна попросила журналістів 112, ZIK, NewsOne не проситися до неї на роботу та не надсилати їй резюме після того, як вони працювали на канали Віктора Медведчука

Про це повідомляє Новинарня.

“Не присилайте мені резюме. Не можна продавати свою країну по шматочках. Ні виправдовуючись тим, що більше в Україні в журналістиці немає де працювати, ніж на каналах Медведчука. Ні виправдовуючись тим, що ти не робив нічого такого. Ні виправдовуючись тим, що всі так роблять, всі політики і всі канали продажні і “какая разница”. Ні тим більше, не виправдовуючись нічим”, – написала Трибушна.

“Якщо ви працювали на людину, яка хоче бачити Україну колонією Москви – неважливо, свідомо чи ні, з муками совісті чи не парячись цим – ви допомагали Медведчуку реалізовувати план перетворення України на сировинний апендицит Москви. Я в сировинному апендициті Москви жити не хочу. Краще піти з професії, ніж продавати свою країну по шматочках. Краще недорого торгувати пиріжками на окружній, ніж дорого – власною країною”, – додала вона.

Раніше повідомлялося, що російські пропагандисти кличуть на роботу співробітників каналів Медведчука.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин