Проти Навального порушили нову справу: йому загрожує ще до 4 років в’язниці

29.4.2023 в 13:47 Суспільство

Відносно російського опозиціонера Олексія Навального, який зараз сидить у в’язниці, порушили ще одну кримінальну справу

Про це йдеться на сайті Навального.

“З усіх матеріалів можна витягти тільки нову кримінальну справу. Щодо Навального, Жданова і Волкова за досить екзотичною статтею Кримінального кодексу, 239-ю: створення некомерційної організації, що зазіхає на особистість і права громадян” - йдеться в повідомленні.

За подібний злочин можуть призначити або штраф, або обмеження волі до 4 років, або примусовы роботи до 4 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Згідно з інформацією на сайті, справу відкрили ще 2 лютого, проте відомо про ней стало тільки зараз, коли опозиціонери уважно вивчили позов прокуратури про визнання структур Навального екстремістськими організаціями.

Виявляється, в позові немає жодних доказів екстремізму Фонду боротьби з корупцією і штабів Навального. Там тільки безліч матеріалів, що описують історію переслідування Навального, співробітників ФБК і штабів, а також волонтерів. Наприклад, про штрафи, які на них накладалися за організацію мітингів. У позові є навіть справи, які взагалі жодного відношення до ФБК і штабів не мають.

Раніше повідомлялося, що у Росії адвокату призначили громадські роботи за трансляцію в фейсбуці акції на підтримку Навального.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин