Панотець-крадій: у Тернополі затримали священника
25.1.2023 в 17:06
Суспільство

У Тернополі впіймали священника, який вкрав вазон під час освячення квартир йорданською водою
Про це повідомляють місцеві ЗМІ.
Прикрий інцидент трапився на вихідних у Тернополі з доцентом Західноукраїнського національного університету Оленою Петрушкою.
“Коли ми з сусідом вирішили поспілкуватися зі священником, той став брехати та викручуватись, що вони нічого не брали, махаючи перед мною хрестом, ніби в мені сидить нечистий, а він мене зцілює!” - йдеться в повідомленні.
“Відкриваю рубрику «Хвилина слави»! Якби це іронічно не звучало, але почну свій допис з того, що людська неміч немає меж. Отож, всі ми добре знаємо, що зараз триває період, коли священнослужителі ходять по домівках з Йорданською водою, окроплюють оселі, несуть Боже благословення та молитву. У більшості церков Тернополя практикується попередній запис вірян і отець йде до конкретної людини в обумовлений час, але, окрім цього, в період водосвяття по місту ходить багато «заробітчан», які стукають у кожну квартиру, будинок, офіс і т.д. Так от, сьогодні, близько 19 години подзвонили у мої двері. Маючи досвід, стараюся не відкривати незнайомцям. Люди розвернулись і пішли далі по під‘їзду, коли минали сходову клітку – зупинились біля вазонів, висаджених сусідами і спокійно забрали один із них!!! Коли ми з сусідом вирішили поспілкуватися зі священником, той став брехати та викручуватись, що вони нічого не брали, махаючи перед мною хрестом, ніби в мені сидить нечистий, а він мене зцілює! І тільки після того, як ми пригрозили даними з відеокамер, які стоять в під‘їзді та викликом поліції – пан отець розпорядився до свого дяка витягнути вазон і віддати нам! Це виглядало дуже смішно і водночас сумно!” - написала жінка.
За словами жінки, далі священник разом з помічницею покинули житловий будинок. На запитання жителів, до якої конфесії та парафії належить, отець не відповів. Тернополянка також застерегла городян бути обережнішими: “Друзі, будьте уважні та пильні кому відкриваєте двері, бо часом людина в ризах може бути зовсім не людиною”.
Раніше повідомлялося, що священник та прикордонник літали з сигаретами до Румунії.