ОП: Україна та Франція підписали низку угод

8.2.2023 в 14:49 Політика

За результатами зустрічі Президента Володимира Зеленського з Президентом Франції Еммануелем Макроном підписано низку двосторонніх документів

Про це повідомили на сайті Офісу Президента.

Серед згаданих документів зокрема - Меморандум про взаєморозуміння між МВС України та “Талес Інтернешнл САС”, піписані міністром Монастирським та віце-президентом з питань Євразії компанії Крістофом Лановскі. Гендиректор “Укроборонпрому” Юрій Гусєв та Лановскі також скріпили підписами Угоду про співробітництво.

Тимчасовий в.о. голови ДСНС Сергій Крук та президент групи “Desautel” Жером Десотель поставили підписи під Спільною заявою про наміри між ДСНС та групою.

Окрім цього, голова правління “Укрзалізниці” Олександр Камишін і гендиректор компанії “Alstom” Анрі Пупар-Лафарж підписали Меморандум про взаєморозуміння між підприємствами.

Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками ЗМІ за результатами переговорів з Еммануелем Макроном у Києві зазначив, що важливим питанням їхніх перемовин стало залучення Франції до спільних економічних і насамперед інфраструктурних проектів.

Він також наголосив, що Україна та Франція продовжать працювати над створенням нового українського авіаперевізника.

Раніше повідомлялося, що 8 Макрон відвідає Україну з робочим візитом. Напередодні він відвідав Москву та переговорив з російським президентом Владіміром Путіним.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин