Над Хорватією вибухнув великий метеорит (відео)

28.2.2023 в 17:11 Суспільство

Спалах також було видно на кордоні зі Словенією

У небі над Хорватією пролетів і вибухнув великий метеорит. Його димовий хвіст було видно і на кордоні зі Словенією. Про це передає Наразі.Медіа із посиланням на місцевий канал “24 Sata“.

Жителі Загреба почули сильний гуркіт близько 10:30 ранку 28 лютого, крім того, відчувалися тектонічні поштовхи. Багато хто розцінив їх як землетрус, проте люди звернули увагу на світляну кулю в небі. Вибух стався під час входження метеорита в атмосферу.

Ми поговорили з нашими колегами з поліції, і в них немає повідомлень про метеоритний збій“, - сказала командир відділу пожежної охорони Загреба Синіша Джембрих.

Я сидів і пив каву у своїй квартирі. Я побачив кулю, що світилася в небі. Згоріло дуже швидко, я все бачив через вікно“, - повідомив один з місцевих жителів.

У служби порятунку Загреба немає інформації про постраждалих людей чи руйнування в результаті події, крім того, ще не знайшли уламків.

Раніше повідомлялося, що гравітаційне поле планети захопило також інший астероїд близько трьох років тому. Зараз він знаходиться на орбіті Землі.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин